Toros Ecza

Güncel Haberler

TURKCHEM Fuarındayız

16 - 18 Ekim 2014 TURKCHEM CHEM SHOW EURASIA - Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı için Istanbul Fuar Merkezinde standımızla yer alıyoruz.
Devamını Oku »

Merck Millipore resmi bayisiyiz

16.06.14 tarihinde attığımız imza ile Merck Millipore firmasının resmi bayisi olduk.
Devamını Oku »

İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP) koşullarında depolama hizmeti

Firmamız; T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü resmi sitesinde, 10.03.2014 tarihinde, ...
Devamını Oku »

İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP) koşullarında depolama hizmeti

23 Haziran 2014

Firmamız; T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü resmi sitesinde, 10.03.2014 tarihinde,  İlaç Hammaddesi Ticareti Yapan Firmaların Dikkatine yayınlanan duyuruya istinaden, firmamız, bakanlık gerekliliklerine uymak adına  İlaç üretiminde kullanılmak üzere ithali yapılan eksipiyan ve etken hammaddelerin depolanması için NHL Sağlık Lojistiği Hizmetleri A.Ş. mümessil Ecza Deposu ile Hizmet sözleşmesi yapmış bulunmakta olup, T.C.  İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundan gerekli izinleri almıştır.

Sıcaklık kontrollü depolama, sipariş yönetimi, sekonder ambalajlama, sıcaklık kontrollü dağıtım ve nakliye hizmetleri veren NHL Sağlık Lojistiği; GDP sertifikasının yanısıra OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9001 belgelendirme süreçlerini de başarıyla tamamlayıp bu 3 belgeyi de almıştır. 

« Haberlere geri dön