Toros Ecza

Güncel Haberler

TURKCHEM Fuarındayız

16 - 18 Ekim 2014 TURKCHEM CHEM SHOW EURASIA - Uluslararası Kimya Sanayi Grup Fuarı için Istanbul Fuar Merkezinde standımızla yer alıyoruz.
Devamını Oku »

Merck Millipore resmi bayisiyiz

16.06.14 tarihinde attığımız imza ile Merck Millipore firmasının resmi bayisi olduk.
Devamını Oku »

İyi Dağıtım Uygulamaları (GDP) koşullarında depolama hizmeti

Firmamız; T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü resmi sitesinde, 10.03.2014 tarihinde, ...
Devamını Oku »
Toros Ecza Hakkında

Toros Ecza Hakkında

Firmamız 1952 yılında ilaç hammadeleri ithalatı ve ecza deposu hizmetleri vermek üzere kuruldu. İki kardeş tarafından bir aile şirketi olarak işletilen Toros Ecza, kısa sürede hizmet kalitesi, titizliği ve istenilen ürünleri süratle temin etmesiyle, sektöründe tanınan bir marka haline geldi.

1977 yılına gelindiğinde dünyanın en köklü ve büyük kimyasal/ilaç üreticilerinden Merck’in ithalatçı bayiliğini aldık. Firmamız, bugün itibarı ile Merck’in Türkiye’deki en eski ithalatçı bayii durumundadır.

1994 yılından beri ailenin 3. kuşağı tarafından yönetilen Toros Ecza, sadece Merck ürünlerinin ithalatını, dağıtımını ve satışını yapmaktadır.

Müşterilerimiz arasında, Türkiye’nin önde gelen ilaç fabrikaları, üniversiteler çevre, gıda firmaları ve laboratuarları sayılabilir. Ayrıca, kimyasal ürünleri satan alt bayilerimize de Merck ürünleri tedarik etmekteyiz.

Toros Ecza 2013 yılı itibarı ile Calbiochem ürünlerinin ithalatına da başlamıştır.